26.06.2017 року чарівна природа Слинькового Яру прийняла у свої обійми туристів Великорудківських, Балясненської та Дібрівської ЗОШ. Наметове містечко загуділо, задиміло вогнище польової кухні, задзвеніло радісним і дзвінким гомоном дітей.
Небайдужі і креативні педагоги Злидар Артур Анатолійович, Воячкова Олександра Юріївна (Балясненської ЗОШ), Поліщук Олексій Федорович (Дібрівська ЗОШ), Ребро Григорій Миколайович, Прядко Світлана Петорівна (Великорудківська ЗОШ) підтримали оздоровчий процес у наметовому містечку й організували команди дітей для туристичних загань.
На пагорбі соснового лісу розкинулися туристська дистанція «Смуга перешкод», де пройшли командні змагання юних туристів під керівництвом директора ДЮСШ Філенко Ольги Олексійовни.
Керівники гуртків Полтавського ОЦТКУМ Кожух Сергій Михайлович надав методичну та практичну допомогу у організації і проведенні змагань, працював з дітьми індивідуально, передаючи вміння та навички туризму. Пропаганда здорового способу життя, школа виживання в природі, виховання у дітей терпіння, ентузіазму, сили духу, вміння перемагати себе – суть і мета наметового містечка, досягнуто загальними силами та дружніми педагогами, який зібрав Слиньків Яр.
А куртурне дозвілля туристів забезпечили працівники БДЮТ: культорганізатор – Оніпко Алла Володимрівна, керівник гуртків Тимощик Каріна Юріївна, конкурси «Панночка-туристка», «Кращий бівуак», відпочинок на чудовому піщаному березі р. Ворскла, грали під небом волейбол на березі із начальником відділу освіти – Черкащенко П.М., який щодня відвідував Слиньків Яр, залишились незабутні спогади у дітей на все життя.
Команди та учасники у змаганнях з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» нагороджені грамотами та медалями відділу освіти сім’ї, молоді та спорту РДА:
І місце – Балясненська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
ІІ місце – Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
ІІІ місце – Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Подяка методисту Борщ Світлані Федорівна за організацію Дігтяр Альоні, учням 9 класів Балясненськох ЗОШ за активну участь у проведенні змагань техніки пішохідного туризму.
Не хотілося від’їжджати… Як одна мить пролетіли три дні свіжого відпочинку… Засмаглі, відпочилі, пораділи діти, а вчителі отримали задоволення від 24-годинного робочого дня, бо віддавали цей час дітям із любові до них.
«Працюй творчо, інакше навіщо» - педагогічне кредо педагога, яке і дає позитивний результат у вихованні підростаючого покоління.
|